Samsung Max Uygulaması Avantajları ile Sevindirecek

In İNTERNET

Samsung Max, kullanıcıların oldukça işine yarayacak avantajlar sunuyor.

Samsung Max, internette daha çok vakit geçirmenizi n yanında bunu daha güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlayacak. Uygulama internet tarayıcı veya diğer uygulamalar aracılığıyla kullanılan web sayfalarını, fotoğrafları sıkıştırarak harcanan veri miktarını düşürüyor ancak bu sıkıştırma işlemini gerçekleştirirken kullanım açısından kullanıcılara herhangi bir erişim yavaşlılığı yaşatmıyor.

Mevcut uygulamalarınız ekranınızda olduğu gibi kalıyor Samsung Max ile daha az megabayt harcıyor olacaksınız. Fazla megabayt kullanan uygulamaları size bildirerek bunun önüne geçmenize olanak sağlıyor.

samsung max uugulaması avantajlari

Ayrıca Samsung Max, güvenlik seviyesinin düşük olduğu Wi-Fi ağları üzerinden gönderilen verileri şifreleme özelliğine sahip. DNS maskeleme ve izleyici engelleme gibi özellikleriyle ev ağında veya mobil ağında web erişiminizi daha güvenli hale getirme avantajını da kullanıcılarına sunuyor. Bu arada Opera Max servisinin yerine getirilen Samsung Max uygulamasına ücretszi sahip olabiliyorsunuz tek yapmanız gereken Google Play Storeden indirmek .

 

 

Trend Haberler

lg g7

LG G7 Teknik özellikleri ortaya çıktı

LG G7 modelinin teknik özellikleri dikkat çekiyor LG’nin amiral gemisi telefonu G7 teknik özellikleriyle dikkatleri üstüne çekiyor. LG G7

Read More...
asus zenfone max m1

Asus Zenfone Max (M1) resmi olarak tanıtıldı

Asus Zenfone Max (M1) tüm özellikleriyle tanıtıldı Asus Zenfone Max (M1) modelinin arka kısmında 13 MP – 8 MP

Read More...

Facebook Messenger Grup Görüşme Yenilendi

Facebook Messenger grup görüşme seçeneğini güncelleyerek, kullanıcılara kolaylık sağladı Facebook Messenger uygulamasında bir arkadaşınızı aramak yeni bir grup sohbeti

Read More...

Yorum Yapın:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu